עו”ד תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים בנצרת עילית

עברתם תאונת דרכים? משרד עו"ד מוחמד אלסייד עלי מציג לכם שירות ייעוץ והכוונה ואף ייצוג משפטי במקרה שעברתם תאונות דרכים, הן בהיבט של נזק גוף והן בהיבט של נזק רכוש לרכב (פח). המשרד עוסק בייצוג תובעים ונתבעים בכל הנוגע לתאונות דרכים. בין היתר, משרד עו"ד מוחמד אלסייד עלי עוסק בתחומים שלהלן:

  • תביעות נזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים
  • פיצויים לנפגעי תאונות דרכים (פלת"ד)
  • ייצוג תובעים ונתבעים בבתי המשפט
  • ביטוח מקיף/צד ג' לרכב (נזק רכוש)
  • תביעות ביטוח חובה (נזקי גוף)
  • נזקי רכוש לרכב (תביעות פח)
  • תאונת דרכים בדרך לעבודה
  • ייצוג מול חברות הביטוח
  • 'תביעות צד ג

“יודגש, כי לרוב ייצוג משפטי בתאונות דרכים ניתן ללא עלות וללא הוצאת כל סכום מכיסכם, וזאת מאחר שאחוזי שכר טרחת עו”ד תאונות דרכים מוגבלים בהתאם לחוק, וחברות הביטוח משלמות את שכר טרחת עוה”ד, כך שהייצוג המשפטי יינתן לכם כמעט ללא עלות למעט במקרים מסוימים ובתיקים קטנים בפרט”.

שכר הטרחה המקסימלי הקבוע בחוק בגין ייצוג בתביעה לנזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים הוא כדלקמן:

8% מסכום הפיצוי הסופי שיינתן לטובת הנפגע (התובע) במסגרת פשרה מחוץ לכותלי בית המשפט ובטרם פניה להליך משפטי.

11% מסכום הפיצוי הסופי שיינתן לטובת הנפגע (התובע) במסגרת פשרה לאחר הגשת תביעה לבית המשפט.

13% מסכום הפיצוי הסופי שיינתן לטובת הנפגע (התובע) במסגרת פסק דין שיינתן ע”י בית המשפט לאחר ניהול התיק במלואו במסגרת כותלי ביהמ”ש.

 

“מעורבות בתאונת דרכים יכולה להיות חוויה טראומטית, אך ישנם צעדים שתוכלו לנקוט כדי להגן על עצמכם ולדרוש פיצוי על הפציעות שלכם ועל מלוא הנזקים. פנייה לטיפול רפואי, תיעוד הזירה וקביעת אחריות הם צעדים ראשוניים חשובים שחובה לנקוט”.

“עבודה עם עורך דין תאונות דרכים יכולה להיות רבת ערך בליווי בהליך המשפטי ולהבטחת קבלת הפיצוי המיטבי המגיע לך. למרות שציר הזמן של התיק שלך עשוי להשתנות, חשוב להתאזן בסבלנות ולעבוד בצמוד לעו”ד תאונות דרכים כדי לבנות תיק חזק.

בסופו של דבר, הדבר החשוב ביותר הוא להתמקד בבריאות ובהחלמה. בעוד שדרישת פיצויים יכולה לעזור עם הוצאות רפואיות, אובדן שכר והוצאות אחרות, חשוב גם לתעדף את הרווחה הפיזית והנפשית שלך. זה עשוי לכלול פנייה לטיפול רפואי מתמשך, השתתפות בטיפולים פרטיים או בטיפולים קבוצתיים שונים, ולקחת זמן לנוח ולהתאושש”. 

“לאחר שנפצעתם בתאונת דרכים, אתם עשויים לתהות האם אתם צריכים לשכור עורך דין תאונות דרכים או עורך דין נזקי גוף או שאתה יכולים לטפל בזה לבד. אמנם זה לא תמיד הכרחי, אבל זה תמיד מומלץ ותמיד ייצוג משפטי יכול להועיל”.

מאמרים בנושא תאונות דרכים

!אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים, ונשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי

Skip to content