עו”ד חדלות פירעון

עורך דין חדלות פירעון (פשיטת רגל) בנצרת עילית

משרד עו"ד מוחמד אלסייד עלי מציע שירותי ייעוץ וייצוג משפטי אישי ומקצועי בתחום חדלות הפירעון (פשיטת רגל) לכל לקוח, הן לנושים והן לחייבים, לאורך כל ההליך מ א' עד ת', עד לקבלת צו שיקום כלכלי או עד לקבלת הפטר מחובות בהתאם לצורך. המשרד עוסק בייצוג יחידים בהליכי חדלות פירעון (פשיטת רגל), ובין היתר מציע את השירותים שלהלן:

  • הסדר נושים ללא חדלות פירעון (פש"ר)
  • הגשת בקשה למתן צו פתיחת הליכים
  • קבלת הפטר מחובות (מחיקת חובות)
  • הגשת תביעת חוב
  • הסדר נושים
  • צו תשלומים
  • !ליווי ויחס אישי לאורך כל ההליך

“חדלות פירעון היא מונח המשמש לתיאור מצבו הפיננסי של חברה (או עסק) או אדם שאינו מסוגל לשלם את חובותיו עם הגעת מועד פירעונם או אף טרם הגעת מועד פרעונם. מדובר בסוגיה מורכבת שמשפיעה על יחידים, עסקים בכל הגדלים, החל מסטארט-אפים קטנים ועד לתאגידים לאומיים ובינלאומיים גדולים. חדלות פירעון יכולה להיגרם ממגוון גורמים, לרבות ניהול לקוי של תזרים מזומנים, מיתון כלכלי ואירועים בלתי צפויים כגון אסונות טבע או שיבושי שוק (כגוף התפרצות נגיף הקורונה)”.

“כאשר עסק או יחיד הופכים לחדלי פירעון, אומרים שהם “במצוקה” ועלולים להיות בסכנת פשיטת רגל או פירוק. לכך עלולות להיות השלכות חמורות על כל הצדדים המעורבים, לרבות נושים, בעלי מניות ועובדים. על מנת להימנע מתוצאות אלו, חשוב להבין את היסודות של חדלות פירעון וכיצד ניתן להתמודד איתה”.

“לחדלות פירעון יכולה להיות השפעה משמעותית הן על הנושים והן על החייבים. עבור הנושים, חדלות פירעון פירושה שייתכן שהם לא יוכלו לגבות את הכספים המגיעים להם, או שהם יכולים לגבות רק חלק ממנו. זה יכול להיות מאתגר במיוחד עבור עסקים קטנים או אנשים פרטיים אשר מסתמכים על תשלום חובות בזמן כדי לשמור על הכספים ותזרים המזומנים שלהם”.

“עבור חייבים, חדלות פירעון יכולה להיות חוויה מלחיצה וסוחפת. הם עלולים לעמוד בפני הליכים משפטים מנושים לרבות הליכי גבייה והוצאה לפועל, ודירוג האשראי שלהם עלול להיות מושפע לרעה. לחדלות פירעון יכולה להיות השפעה משמעותית גם על מערכות יחסים אישיות ומקצועיות, כמו גם בריאות ורווחה נפשית”.

“כאשר חברה או יחיד נקלעים לחדלות פירעון, זו יכולה להיות תקופה קשה ומלחיצה. עם זאת, חדלות פירעון לא בהכרח אומרת הסוף. במקרים רבים, זו יכולה להיות הזדמנות להתארגן מחדש ולהתאושש”.

“חדלות פירעון היא נושא מורכב ולעתים קרובות מרתיע, אך חשוב להבין את היסודות על מנת לנווט בשטח מאתגר זה. בין אם אתה אדם פרטי או עסק, חדלות פירעון יכולה להיות חוויה קשה לעבור, אבל חשוב לזכור שזה לא סוף העולם. עם התמיכה והליווי הנכונים אפשר לצאת מחדלות פירעון ולהתחיל בדרך לקראת התאוששות פיננסית. על כן, מומלץ מאוד להיעזר בעו”ד חדלות פירעון”.

“אחד הצעדים החשובים ביותר הוא לפנות לקבל עזרה וייעוץ מקצועי ומשפטי באמצעות עורך דין חדלות פירעון . זה עשוי לכלול עבודה עם יועץ פיננסי ו/או עורך דין לפשיטת רגל או מומחים אחרים שיכולים לספק הכוונה ותמיכה וייעוץ לאורך תהליך חדלות הפירעון. בעזרתם, ניתן לנווט בין ההיבטים המשפטיים והפיננסיים של חדלות פירעון ולקבל החלטות מושכלות לגבי הדרך הטובה ביותר קדימה”.

זהבית פרנקו
זהבית פרנקו
משרד רציני ...יחס אישי . ממליצה בחום על המשרד במיוחד למשה אוזן ומוחמד אלסייד על הטיפול המהיר והמרצה יישר כח
Rachel Bracha Eitan
Rachel Bracha Eitan
עורך דין מקצועי חרוץ ומוכשר!!!
Haitam Arabia
Haitam Arabia
מקצוען אמין נותן שירות נהדר סבלני עם הלקוח
Rawan Awaisy
Rawan Awaisy
אין דברים כאלה 👌🏻 איכות ומקצועיות ומענה מהיר

מאמרים בנושא חדלות פירעון

!אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים, ונשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי

Skip to content