שירותי המשרד

שירותי המשרד

עו"ד תאונות דרכים

"עברתם תאונת דרכים? משרד עו"ד מוחמד אלסייד עלי מציג לכם שירות ייעוץ והכוונה ואף ייצוג משפטי במקרה שעברתם תאונות דרכים, הן בהיבט של נזק גוף והן בהיבט של נזק רכוש לרכב (פח)......"

עו"ד חדלות פירעון

" בין אם אתה אדם פרטי או עסק, חדלות פירעון יכולה להיות חוויה קשה לעבור, אבל חשוב לזכור שזה לא סוף העולם. עם התמיכה והליווי הנכונים אפשר לצאת מחדלות פירעון ולהתחיל בדרך לקראת התאוששות פיננסית....."

עו"ד הוצאה לפועל

"משרד עו"ד מוחמד אלסייד עלי עוסק בייצוג חייבים וזוכים בהוצאה לפועל. המשרד עוסק בתחום ההוצאה לפועל על כל היבטיו, ובין היתר: ייצוג זוכים וחייבים, הליכי גבייה ונשייה, הסדר תשלומים, איחוד תיקים, ועוד...."

עו"ד תביעות סיעוד

"ככל שאנשים חיים יותר וההתקדמות הרפואית מאפשרת לאנשים לחיות עם מחלות כרוניות ומוגבלויות, הצורך בטיפול סיעודי גובר. ביטוח סיעודי יכול לסייע בכיסוי עלויות אלו, שיכולות לכלול טיפולים רפואיים יקרים, טיפול אישי ושהות בבית אבות...."

עו"ד תביעות כספיות

"תביעה כספית יכולה ללבוש צורות רבות ושונות, בהתאם לאופי העסקה או ההסכם המדובר. בבסיסה, היא מהווה זכות חוקית לקבלת תשלום או פיצוי כספי בגין חוב המגיע לך...."

עו"ד נזקי גוף

"אם אתה או אדם אהוב נפגעתם עקב רשלנות או התנהגות של מישהו אחר, אתם עשויים להיות זכאים לפיצויים. עם זאת, הגשת תביעה בגין נזקי גוף מצריכה הבנה מעמיקה של מערכת המשפט והחוקים הספציפיים המסדירים את המקרה שלכם...."

עו"ד ייפוי כוח מתמשך

"ייפוי כוח מתמשך הוא חשוב מכיוון שהוא מספק מסגרת משפטית עבור מישהו לקבל החלטות בשמכם אם אינכם מסוגלים עוד לעשות זאת. ללא ייפוי כוח מתמשך, ייתכן שיקירי ליבכם יצטרכו לעבור הליך משפטי מסובך ויקר כדי להשיג שליטה בענייניכם...."

עו"ד תעבורה

"קיבלתם דוח בגין עבירת תנועה? אתם סבורים שהדוח ניתן לכם בטעות או שלא בצדק או אפילו שלא כדין? הוגש כנגדכם כתב אישום? כדאי לכם לפנות לעורך דין תעבורה לקבלת עזרה ...."
Skip to content