עורך דין תאונת אופנוע

ישנם לא מעט יתרונות לשימוש באופנוע, הוא חסכוני בהוצאות של דלק ויש לו את היכולת להתנייד בין שאר כלי הרכב הנוסעים על ארבע, יתרון שהופך את האופנוע להיות כלי תחבורה מהיר ביותר, במיוחד בתוך העיר הצפופה. אך יחד עם היתרונות הקיימים ישנם לא מעט חסרונות, כשהבולט ביניהם הוא המעורבות העולה של כלי תחבורה זה בתאונות דרכים בהם נפגעים נהגי האופנוע בדרגות פגיעה שונות ואף קטלניות. אם אתה בעל אופנוע אשר היה מעורב בתאונת דרכים, אתה חייב לפנות לייעוץ משפטי אצל עורך דין תאונת אופנוע שיוכל להנחות אותך כיצד לפעול בעניין. עורך הדין מוחמד אלסייד עלי, פועל במקצועיות ונמרצות רבה למען לקוחותיו, מתוך ניסיון אותו צבר בייצוג תיקים מורכבים.

עורך דין תאונת אופנוע – מה חשוב לדעת?

לא מעט רוכבי אופנוע מעורבים בתאונות דרכים, אחת הסיבות לכך היא הגידול המשמעותי של עליית כלי תחבורה זה אל הכבישים והעלייה בשימוש בו. עוד נוסיף לכך את הנתון כי מרבית המעורבים באותן תאונות אופנוע הינם צעירים בגילאים 20-25. הצעד הראשון שכל רוכב אופנוע חייב לבצע עוד טרם יהיה מעורב בתאונת דרכים הוא לבטח את כלי הרכב. נהג אופנוע שמעורב בתאונת דרכים לא יוכל לקבל פיצויים כספיים המגיעים על פי חוק אם האופנוע לא היה מבוטח, אלא רק לתבוע נזקים מן הצד השני, אם אכן היה מעורב בתאונה זו כלי רכב נוסף, וזאת רק במקרים מסוימים. כמו כן, מי שנפגע בתאונת דרכים בזמן היותו בעבודה זכאי למימוש זכויות נוספות דרך ביטוח לאומי כמו גמלת נכות, טיפול רפואי ללא עלות ועוד. לכן מומלץ להיוועץ ולהיעזר בעזרתו של עורך דין תאונת אופנוע שיכול לעזור לסווג את התאונה וכדי להבטיח ולמקסם את הפיצויים המגיעים לכם.

כיצד מתחילים?

להיות מעורב בתאונת דרכים זו איננה חוויה נעימה כלל ועיקר והיא מלווה בבירוקרטיה רבה אל מול הגופים השונים. על כן הדרך הנכונה לפעול במקרים שכאלו היא לפנות אל עורך דין תאונת אופנוע הבקיא בחוק ויודע כיצד להתנהל בדרך משפטית נכונה אל מול הגורמים הרלוונטיים. ייצג של עורך דין יוכל לסייע לכל מי שנפגע כתוצאה מתאונת דרכים, ובמיוחד כאשר במרבית המקרים מדובר על רוכבי אופנוע הנפגעים תוך כדי עבודתם. אל תוותרו על הזכויות שלהם. פנו כבר עכשיו לקבלת ייעוץ מאת עורך הדין מוחמד אלסייד עלי שישמח לסייע לכם.

!אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים, ונשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי

Skip to content